23 серпня 2023 року Представники Аналітичного центру вивчення та протидії гібридним загрозам увійшли до робочої групи «Критичні матеріали» в рамках роботи над Планом України для реалізації програми Ukraine Facility та розробки галузевих стратегій розвитку

23 серпня Відбулася перша зустріч секторальної робочої групи «Критичні матеріали» в рамках роботи над Планом України для реалізації програми Ukraine Facility та розробки галузевих стратегій розвитку. Діяльність групи координується Міністерством економіки України за аналітично-консалтингової підтримки Київської школи економіки.

До складу робочої групи увійшов керівник  Аналітичного центру вивчення та протидії гібридним загрозам Сергій Савченко, а також залучений експерт Центру, член правління ІCC UKRAІNE Олександр Андріанов.

Європейський Союз значною мірою покладається на “титанову губку”, яку раніше в Європі виробляв виключно Запорізький титано-магнієвий комбінат. Вкрай важливо, щоб ЗТМК був відновлений і пройшов значну реконструкцію за допомогою західного фінансування якнайшвидше після війни. Продукція цього підприємства життєво необхідна для розвитку європейського авіабудування, військово-промислового комплексу, енергетичного та хімічного машинобудування та інших передових європейських галузей. Відновлення та підтримка ЗТМК є надзвичайно важливим.

Нащі соціальні мережі :

Останні новини